ul. Wilsona 30 lok. B5, Częstochowa

...inteligentne bezpieczeństwo

Jesteśmy firmą z bogatym  doświadczeniem w branży artykułów i usług  PPOŻ oraz BHP. Indywidualne podejście do klienta gwarantuje zadowolenie z wykonanej przez nas pracy. Ciągłe pogłębianie naszej wiedzy oraz podejmowanie się nowych wyzwań daje nam nowe możliwości.

Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą sprzętu strażackiego do działań ratowniczo-gaśniczych.

Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z doradztwem i szkoleniami przeciwpożarowymi, prowadzimy także sprzedaż wszelkiego rodzaju produktów z zakresu PPOŻ i BHP (między innymi gaśnice, apteczki, koce gaśnicze, hydranty, znaki ewakuacyjne), stawiamy przede wszystkim na polskich, sprawdzonych producentów dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość w niezwykle konkurencyjnych cenach.

Nasza oferta obejmuje również prace konserwatorskie i naprawcze sprzętów przeciwpożarowych, wykonywanie prób, pomiarów, instrukcji bezpieczeństwa obiektów.

Aby móc oferować najwyższą jakość nasza firma dysponuje wszystkimi niezbędnymi certyfikatami, oraz wyszkoloną i doświadczoną kadrą, co przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo w Państwa przedsiębiorstwach, jesteśmy firmą godną zaufania, czego dowodem jest stale rosnąca grupa naszych zadowolonych Klientów.

Wierzymy, że spełnimy nawet najwyższe oczekiwania Klientów, jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty i działalności prosimy o kontakt, nasi pracownicy chętnie udzielą Państwu szczegółowych wyjaśnień i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące działań przeciwpożarowych oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Zapraszamy do współpracy!